Дата забігу - 20 листопада 2021 року, Черкащина, Холодний яр зі стартом в селі Мельники, Чигиринський район (зверніть увагу, що в Черкаській області два села з назвою Мельники і по замовченню пошук в Google видає інші Мельники, ніж ті що нам потрібні). Місце старту за координатами 49.158903, 32.27784

Увага! В зв'язку з непередбачуваною епідеміологічною ситуацією організатори окрім основного сценарію проведення заходу закладають альтернативні сценарії, які можуть вступити в силу ближче до дати проведення змагань (роздільні старти, старти в довільно вибраний учасником час і т.д.). Альтернативні сценарії можуть передбачати також проведення старту в 2 дні, тому при плануванні своєї участі ми рекомендуємо розраховувати на найпізніший можливий від'їзд з регіону змагань ввечері 21 листопада 2021 року. За будь-яких обставин учасники з найбільшим рейтингом ITRA, що претендують на призові позиції стартуватимуть одночасно і матимуть очне протистояння.  

Ми приготували дистанції на будь-який смак:

Wet Hills Short. Пробуєш себе в трейлах чи хочеш спробувати для себе "холодний" біг на межі осені та зими. Хороша пробіжка з численними підйомами та спусками і гарними краєвидами.

Wet Hills Medium. Трек для тих, хто ще не готовий до випробування повною дистанцією, а маленької дистанції вже замало.

Wet Hills. Купа швидкісних ділянок, що перемежовуються численними підйомами та спусками, глибокі урвища та численні незабутні панорами.